« Неделя Август 14, 2017 »
ПндВтрСрЧтПтСбВс

весь день

Мастацкая галерэя Полацкага гісторыка-культурнага музея-запаведніка запрашае наведаць выставу «Віцебская школа гравюры», якая пачала сваю працу 21 ліпеня!
У экспазіцыі выставы ўвайшлі графічныя працы са збору Віцебскага абласнога краязнаўчага музея, мастацка-графічнага факультета ВДУ імя П.М.Машэрава.

Начало: 21.07.2017 10:00
Окончание: 20.08.2017 18:00

Начало: 20.08.2017 15:00
В программе:

Неизвестный автор XVIII века
Прелюдия и фуга D-dur

Георг Бём (1661-1733)
Партита на тему хорала «Как всё ничтожно, как всё быстротечно»

Иоганн Себастьян Бах (1685-1750)
Токката и фуга d-moll

Джон Стэнли (1712-1786)
Волюнтарии