Аб рабоце са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб

Зварот можна падаць у парадку асабістага прыёму, у пісьмовым выглядзе, у электронным выглядзе.

Парадак асабістага прыёму

Асабісты прыём грамадзян, у тым ліку індывідуальных прадпрымальнікаў, іх прадстаўнікоў, прадстаўнікоў юрыдычных асоб (далей - асабісты прыём) у Нацыянальным Полацкім гісторыка-культурным музеі-запаведніку (далей - НПГКМЗ) праводзіцца дырэктарам па графіку. Асабісты прыём праводзіцца кожны працоўны чацвер з 9.00 да 13.00 па адрасе г. Полацк, вул. Ніжне-Пакроўская, 22, каб. 11. Пры часовай адсутнасці ў дзень асабістага прыёму дырэктара асабісты прыём праводзіць намеснік дырэктара.
Асабісты прыём грамадзян праводзіцца ў прызначаны дзень у парадку чарговасці па прад'яўленні дакумента, які сведчыць яго асобу. Прадстаўнік дадаткова прад'яўляе дакумент, які пацвярджае яго паўнамоцтвы.

Больш падрабязна аб правах і абавязках заяўніка глядзіце тут.

Вышэйстаячы дзяржаўны орган

Упраўленне культуры Віцебскага абласнога выканаўчага камітэта

Юрыдычны адрас: 210010, г. Віцебск, вул. Гогаля, 6
Тэл .: (8-0212) 42-52-15

E-mail: uk-witebskobl@kultura.by
Рэжым працы: 8.00-17.00, абед 13.00-14.00
Выхадныя дні: субота, нядзеля.

Начальнік упраўлення культуры
Падгурскі Пётр Мікалаевіч 42-50-25
Намеснік начальніка ўпраўлення культуры - начальнік аддзела працы арганізацый сферы культуры
Баркевич Галіна Фёдараўна 42-54-33