Каляндар мерапрыемстваў

Паказаць падзеі па тыпу
« Субота Чэрвень 17, 2017 »
Суб

Музей гісторыі архітэктуры Сафійскага сабора, Полацк

Выставка «Акварель», Художественная галерея, г. Полоцк, 2016
Выставка «Акварель» представляет работы белорусских художников из собрания Национального Полоцкого историко-культурного музея-заповедника.

Мастацкая галерэя, Полацк
Начало: 17.06.2017 16:00

Дрэва для нашых продкаў было не толькі асноўным матэрыялам з якога можна было зрабіць усё што заўгодна - ад лыжкі і да хаты. Вобраз дрэва наскрозь пранізвае фальклор беларусаў.

Музей ткацтва запрашае Вас на лекцыю "ДРЭВА Ў ТРАДЫЦЫЙНАЙ КУЛЬТУРЫ БЕЛАРУСАЎ", якую прачытаюць сябры нашага музея - выкладчыкі Полацкага дзяржаўнага ўніверсітэта Вера Іванаўна і Павел Іванавіч Мішыны.

Пачатак 17 чэрвеня а 16-й гадзіне.

Кошт: уваходны квіток у музей
- поўны - 2 р.
- ільготны - 1 р.