« Неделя Август 7, 2017 »
ПндВтрСрЧтПтСбВс

весь день

Выстава сучасных ікон “Апакаліпсіс” падрыхтавана па выніках працы Міжнародных майстар-класаў іканапісу ў г. Навіцы (Польшча) у 2016 г. і прадстаўлена ўвазе полацкіх гледачоў дзякуючы супрацоўніцтву Нацыянальнага Полацкага гісторыка-культурнага музея-запаведніка і Польскага інстытута ў Мінску.

весь день

Мастацкая галерэя Полацкага гісторыка-культурнага музея-запаведніка запрашае наведаць выставу «Віцебская школа гравюры», якая пачала сваю працу 21 ліпеня!
У экспазіцыі выставы ўвайшлі графічныя працы са збору Віцебскага абласнога краязнаўчага музея, мастацка-графічнага факультета ВДУ імя П.М.Машэрава.

Начало: 12.07.2017 10:00
Окончание: 12.08.2017 18:00