Воскресенье Апрель 30, 2017

Пятница Май 19, 2017

Суббота Май 20, 2017

Начало: 20.05.2017 17:00
20 мая (у суботу) Музеq ткацтва запрашае на майстар-клас па роспісу торбачак акрылавымі фарбамі! Мы прапаноўваем вам стварыць сваю ўласную ўнікальную аўтарскую торбачку! За аснову роспісу будуць узяты традыцыйныя раслінныя арнаменты, распаўсюджаныя на тэрыторыі Беларусі з канца ХІХ ст. Першапачаткова мода з’явілася ў гарадскім асяродку, а ў хуткім часе яе падхапілі і вясковыя майстрыхі. Асаблівасць раслінных арнаментаў – гэта яркасць, выкарыстанне вялікай колькасці колераў, адвольнасць форм і непаўторнасць самога малюнка.
Музей традиционного ручного ткачества Поозерья, Полоцк
Начало: 20.05.2017 22:00
Воскресенье Май 21, 2017

Понедельник Май 22, 2017

Вторник Май 23, 2017

Среда Май 24, 2017

Музей истории архитектуры Софийского собора, Полоцк

Художественная галерея Полоцка присоединилась к международной Ночи Музеев 2017.
Художник, скульптор Константин Мужев провёл свой перформанс "Добра Быт", встрепенув гостей галереи не только эффектной внешней стороной своего представления, но также и смысловой концепцией.
Никого не оставил равнодушным и вечерний, инструментальный концерт "Встречи у рояля", подготовленный учащимися и преподавателями музыкального колледжа Новополоцка.

Четверг Май 25, 2017

Пятница Май 26, 2017