Нацыянальны Полацкі гісторыка-культурны музей-запаведнік, Музеi Полацка | Навукова-даследчая і асветная ўстанова культуры «Нацыянальны Полацкі гісторыка-культурны музей-запаведнік» | Творчая сустрэча з Навумам Гальпяровічам. Фотарэпартаж | polotsk.museum.by

Творчая сустрэча з Навумам Гальпяровічам. Фотарэпартаж

6-га лютага ў канферэнц-зале НПГКМЗ адбылася прэзентацыя зборніка вершаў Навума Гальпяровіча «Час лістападу». Навум Якаўлевіч прымаў ад прысутных віншаванні з выхадам зборніка, а таксама з нядаўнім юбілеем – 14-га студзеня паэту споўнілася 70 год. Сам герой вечара актыўна вёў размову з публікай, апантана расказваў гісторыі з асабістага жыцця, зачытваў вершы з новага зборніка, а таксама з ранейшай творчасці. Сустрэча прайшла ў цёплай і ўтульнай атмасферы.
Прапануем вашай увазе невялічкі фотарэпартаж з мерапрыемства.